Berdan Mardini, genç sevgilisi Dilara Talay ile galada görüntülendi!

Çocukları Ezmira ve Miran’ın annesi Fatoş Yelliler’den 2021 yılında olaylı şekilde boşanan Berdan Mardini, geçtiğimiz aylarda yeni bir aşka yelken açmıştı.

44 yaşındaki türkücü, geçtiğimiz aylarda genç sevgilisi Dilara Talay ile pozunu, “Her şey güzel Allah kalbimize göre veriyor” notu ile Instagram hesabından yayınlamıştı.

“KIZIN YAŞINDA”

Berdan Mardini’ye; “Kızın yaşında”, “Sizden çok küçük, inşallah mutlu olursunuz”, “Kızın mı abi, Allah bağışlasın”, “Ben de kızın sandım”, “Bu kadar yaş farkına ne gerek var?”, “Kardeşin gibi”, “Bu ünlüler yanına güzel bir genç kız aldıkları zaman kızların onlara aşık olarak mı geldiklerini sanıyorlar?”, “Kız çok küçük ve güzel ama olmamış” ve “Bu kız daha çocuk değil mi?” şeklinde yorumlar gelmişti.

TARZIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Yapımcılığını Polat Yağcı’nın üstlendiği, Şafak Sezer’in yazıp oynadığı Türk sinemasının en komik serilerinden biri olarak kabul edilen ‘Kolpaçino’nun son filmi ‘Kolpaçino 4’ün galasına 5100 kişi katıldı. Geceye sevgilisi Dilara Talay’la el ele katılan Berdan Mardini, tarzıyla dikkat çekti. Şarkıcı, “2 milyonun üzerinde bir gişe bekliyorum. Hepsine bol kazanç nasip etsin” dedi.

“TÜRKİYE’Yİ TEMSİL ETMEYE ÇALIŞACAĞIZ”

Fabrikasından elde ettiği gül ve lavantaları kullanarak kozmetik sektörüne giren Mardini, “Dünya markaları standartlarında ürün ürettik. Onların üçte biri fiyatında veriyoruz. Altı sene sonunda hammaddeyi kullanıp ürüne çevirdik. 102 ürünle 230 ülkede patentli markamızla yakında diğer mağazalarda da yer alacağız. Fransa ve Dubai gibi ülkelere satıyoruz. Dünya kozmetik sektöründe Türkiye’yi temsil etmeye çalışacağız” diye konuştu.

SEVGİLİSİYLE GÖZ ÖNÜNDE OLMAYI SEVMİYOR

Şarkıcı, 14 Şubat’ta çıkardığı yeni eserini açıklarken, röportaja Serkan Şengül bir anda dahil oldu. Şengül, Mardini’nin şarkısını söyleyerek, sürpriz yaptı. Şarkıcı, sevgilisiyle göz önünde olmayı da sevmediğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir