‘Veda Mektubu’nda Seher’in gerçek yüzü ortaya çıktı!

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Selim Bayraktar, Rabia Soytürk, Emre Kıvılcım ve Bennu Yıldırımlar’ın yer aldığı Veda Mektubu’nun üçüncü bölümü heyecanlı ve duygusal sahneleri ile yine dikkat çekti.

Alanur ve Aslı’nın yüzleştiği, Mehmet ve ailesinin tüm yaşananlara tanık olduğu, Seher’in ise gerçek yüzünün ortaya çıktığı o anlar izleyiciden tam not aldı.

‘VEDA MEKTUBU’ SON BÖLÜM

Sosyal medyada da oldukça konuşulan dizinin final sahnesi çok konuşuldu. Aslı ve Mehmet’in düğün gününde Hatice’nin tüm gerçekleri Aslı’ya açıklaması izleyicinin yeni bölüme dair merakını iyice arttırdı.

VEDA MEKTUBU’NDAN BOMBA TANITIM

“Mehmet’in bu mektuptan haberi var mı Aslı? Alt tarafı senin annenle onun babasının bir geçmişi var. Mehmet bunu öğrense, seni terk etse çok acı olmaz mı?”

Veda Mektubu’nun ekrana gelen dördüncü bölüm tanıtımı da sürükleyici bir bölümün sinyalini verdi. Tanıtımda; Mehmet ile evlenmek için annesini karşısını alan Aslı, şok üstüne şok oluyor. Önce Mehmet’in odasında bir küpe bulan Aslı, daha sonra annesi Alanur tarafından tehdit ediliyor. Alanur; Aslı’ya eğer Mehmet ile evlenmekten vazgeçmezse, ona veda mektubundan bahsedeceğini söylüyor.

Zengin oyuncu kadrosunun yanı sıra kalplere dokunan hikayesi ile de beğeni kazanan Veda Mektubu, heyecan dolu yeni bölümleriyle her pazartesi günü saat 20.00’de Kanal D’de.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*